Контакти

E-mail: centr-viza@ukr.net
Тел1. 0992280899
Тел2. 0969648001
адреса:
м.Коломия вул.Чорновола 6а

Англія

GBНапевно, кожен чув такі назви, як Букінгемський палац, Вестмінстерський палац, Біг Бен, Віндзорський замок. У багатьох на слуху Шекспір, Кембридж і Оксфорд. Але для того, щоб побачити ці та інші пам’ятки на власні очі і познайомитися з творчістю письменника на його батьківщині, необхідна віза в Англію.
Великобританія – країна з багатою історією і культурою; більш того, вона не так сильно постраждала під час Другої світової, як Німеччина, тому на її території збереглося безліч історичних пам’яток. Англія відома унікальною, злегка суворою природою, красу якої може оцінити кожен – від пляжів Брайтона до озер і островів Шотландії. Країна неквапливих джентльменів і ранкової вівсянки здатна здивувати також багатьма іншими пам’ятками: лондонськими Темзою і Біг-Беном, Вестмінстерським абатством і таємничим Ла-Маншем.
Всіх пам’яток, заради яких варто відвідати Великобританію, і не перерахуєш. Краще оформити візу в Англію і побачити все своїми очима. Запевняємо Вас – це незабутнє видовище, яке залишиться у Вашому серці на все життя!
Отримати візу в Англію, таку цікаву країну, дуже не просто. Процес отримання візи займає велику кількість часу збору документів, реєстрації анкет і розгляду звернення за візою.
Ми рекомендуємо подавати документи не пізніше ніж за місяць до планованої поїздки.

Ціна візи складає 300 євро