Контакти

E-mail: centr-viza@ukr.net
Тел1. 0992280899
Тел2. 0969648001
адреса:
м.Коломия вул.Чорновола 6а

США

united_states_of_america_640Напевно, кожен хоч раз у житті мріяв побувати в Америці і відчути смак свободи, демократії і інших заморських принад. А багато хто бажав би залишитися там назавжди. І це не дивно – США для багатьох людей залишається найбажанішою країною в світі, а віза в Америку їх заповітною мрією.
США дуже серйозно ставиться до перевірки всіх бажаючих її відвідати, але якщо Ви все ж зважилися отримати візу в Америку і поїхати в штати, Вам необхідно зібрати якомога повніший пакет документів, який характеризує ваше соціальне і економічне становище в Україні.
Перераховувати, чим славиться США, можна дуже довго, але ми все ж спробуємо коротко розповісти про ті місця, які потрібно відвідати в країні-мрії в першу чергу.
Хто не мріяв відвідати Нью-Йорк з легендарними хмарочосами і численними будинками мод, Волл стрітт, Манхетен, Статую Свободи і Централ Парк? Хто б відмовився прогулятися Лос-Анджелесом, сфотографуватися під величезним знаком «Голлівуд», пройтися Алеєю Слави, побачити розкішні будинки знаменитостей, відвідати численні кіностудії та парки розваг? А як же Лас-Вегас – ігрова столиця світу, місто тисячі вогнів, сотень казино і кращих готелів, легендарне місто, побудоване гангстерами.
США – це ще і десятки національних парків і заповідників. Тільки тут Ви знайдете істину дику природу. Йеллоустоун – найбільший і найперший в світі національний парк. Гранд Каньйон – одне з природних чудес світу, найбільший в світі каньйон, якому вже понад 5 мільйонів років, надзвичайний за своєю красою.
Незважаючи на жорсткий режим, насправді відвідати Штати може кожен з нас! Адже потрібно зовсім небагато – варто лише сильно цього захотіти і офоримити візу в Америку.

Ціна візи складає 100 євро