Контакти

E-mail: centr-viza@ukr.net
Тел1. 0992280899
Тел2. 0969648001
адреса:
м.Коломия вул.Чорновола 6а

Китай

chinaКитай – дуже приваблива країна для українських туристів. Сюди їздять за багатою історією, найдемократичнішим у світі шопінгом і смачною їжею. Для всіх любителів поніжитися на пляжі в Китаї є відмінні морські курорти.  І направду, Китай швидше нагадує великий, величезний і різноманітний світ, ніж країну. Китай – це суміш східних традицій і культур, це країна з багатою історією і величезним культурним спадком. Звичайно ж, при таких розкладах Китай є дуже бажаним місцем для туризму.
Перерахувати всі знамениті місця країни – невдячна справа, тому що Китай налічує понад 10 тисяч пам’яток і курортних зон.
І все-таки, хотілося б згадати Велику Китайську стіну, Імператорський палац в Пекіні і Мавзолей імператора Цинь Шихуанді з його величною і жахливою «теракотової армією», який обов’язково варто відвідати туристу.
.Віза В Китай для громадян України буває наступних видів:
1. Туристична віза типу L. Дається на один або два в’їзду в Китай. Видається на один місяць, два місяці або три місяці. .
2. Бізнес віза типу F. Видається на один або два в’їзду в Китай на термін в один місяць, два або три, також на півроку або рік – мульти.
3. Робоча віза типу Z. Є одноразової. Видається строком на рік. Може видаватися родичам працюючого в Китаї людини.
4. Студентська віза типу X. Видається на півроку або на весь рік в залежності від умов навчального закладу. Може видаватися на період практики, навчання або стажування мінімум на 6 місяців.

Ціна візи складає 200 євро