Контакти

E-mail: centr-viza@ukr.net
Тел1. 0992280899
Тел2. 0969648001
адреса:
м.Коломия вул.Чорновола 6а

Канада

canadaКанада – це чудова країна, яка знаходиться в північній Америці і омивається відразу трьома океанами. Канада відома в першу чергу своєю унікальною природою. Це країна сповнена природних чудес: потужний Ніагарський водоспад, бризки якого досягають 50 метрів, Канадські Кордильєри, якими захоплюються всі гірськолижники світу, море Бофорт з дрейфуючими айсбергами, Йеллоунайф з його неймовірним північним сяйвом, озеро Луїз, залив Фанда, де ви можете побачити заплилого кита , і більше 40 національних парків і заповідників. У цій країні питанню екології приділяється багато часу і коштів, тому тут знаходиться велика кількість заповідників і національних парків. Віза в Канаду- допоможе побачити цю перлину американського континенту особисто.
Але крім приголомшливого ландшафту, Канада – це високорозвинена держава з великим промисловим потенціалом, їх система соціального захисту визнана кращою в світі. Щороку сюди приїжджають сотні тисяч студентів, які оформили візу в Канаду, щоб отримати якісну освіту і жити в прекрасно облаштованих містах. Тут радо приймають іммігрантів з усього світу, не ділячи людей за расовими або національним ознаками.
Сьогодні Канада – технологічна і промислово розвинена держава, що має багатогалузеву економіку, яка базується на багатих природних ресурсах і торгівлі. Країна є членом ООН і НАТО. Для того, щоб відвідати цю країну вам необхідно мати відповідну візу в Канаду.

Ціна візи складає 200 євро