Контакти

E-mail: centr-viza@ukr.net
Тел1. 0992280899
Тел2. 0969648001
адреса:
м.Коломия вул.Чорновола 6а

Латвія

latviaЛатвія відома своїм курортом на березі Балтійського моря – Юрмалою, історичною та культурною спадщиною. Мабуть, кожен чув про знаменитий ризький бальзам, рецепт якого був загублений в роки Великої Вітчизняної війни і відновлений лише через десятиліття.
Дуже красивим і старовинним містом Латвії є її столиця Рига, відвідавши яку, Ви зможете помилуватися видом стародавніх храмів (13-15 ст.), Придбати якісні сувеніри у місцевих ремісників і відчути колишню королівська велич цієї невеликої прибалтійської країни.
Як і в інші країни Шенгенської угоди, в Латвію необхідно оформити в’їзну шенгенську візу, яка дає право перебувати в країні. Візи бувають декількох видів:
А – Аеропортова транзитна віза. Видається, якщо ви робить пересадку в аеропорту шенгенської зони, вирушаючи в інші країни.
B – Транзитна віза, але у вас є можливість залишати прибудови аеропорту, видається на термін від 1 до 5 діб
C – короткострокова віза з терміном перебування до 90 днів. Це основний тип шенгенської візи, її ще називають туристичної. Тип візи З буває 4 видів залежно від кількість днів: до 30 днів, 90/180 днів, 90/360 днів,
D – національна довгострокова віза з терміном перебування понад 90 днів. Ця віза не є Шенгенською. Видається в таких випадках як навчання, возз’єднання сім’ї, законна імміграція.

Ціна візи складає 250 євро