Контакти

E-mail: centr-viza@ukr.net
Тел1. 0992280899
Тел2. 0969648001
адреса:
м.Коломия вул.Чорновола 6а

Робота за кордоном

Робота за кордоном

Левова частка населення України впевнена, що економічна ситуація в Україні не покращиться настільки, щоб у найближчі кілька років вони б перестали цікавитись працевлаштуванням за межами країни. Робота за кордоном часто стає єдиним джерелом існування для більшості українських родин. Жителі Коломиї не є винятком, їх дуже цікавить питання працевлаштування у країнах зарубіжжя. Центр-віза у Коломиї допоможе знайти роботу за кордоном. Ми займаємося легальним працевлаштуванням у Польщі,  Чехії та Англії, надаємо візову підтримку для виїзду в США.
Робота в Польщі – різноманітні вакансії для чоловіків, жінок, студентів. Велика кількість роботодавців в Польщі вважає за краще наймати на роботу громадян з України, вважаючи їх хорошими та кваліфікованими працівниками. Тому для українців відкриті широкі можливості для отримання легальної роботи в Польщі. Центр Віза в Коломиї допоможе у виготовленні польської візи. Готуємо повний пакет документів для отримання польської національної візи (робоча віза в Польщу) та шенген( шопінг, бізнес)
В пакет входить:
– запрошення на роботу;
– страховка, на весь період перебування;
– правильно заповнена анкета;
– реєстрація у візовому центрі,
– доставка до місця роботи.

Підбираючи офіційну роботу в Польщі, ми завжди пропонуємо громадянам легальну роботу. І, як правило, з непоганою платнею.
Робота в Чехії, виготовлення візи, доставка до місця роботи – це все Центр Віза в Коломиї. Особливо в Чехії затребувані робочі будівельних спеціальностей і переробної промисловості, обслуговуючий персонал готелів і ресторанів. А найбільш затребуваними стали фахівці в області енергетики, кондиціонування та опалення. Роботи в сфері обслуговування (бухгалтер, секретар, на ресепшен або в області туризму) також достатньо. Але для цього треба добре володіти англійською та чеською мовами.

Найбільш привабливий варіант роботи в Чехії для наших співвітчизників — тимчасові робітники. Особливо для тих, хто не володіє чеською мовою. Для жінок найбільше таких вакансій, як швачка, офіціант, няня. У чоловіках найбільше потребує будівництво та промисловість.

Робота в Чехії для українців, вакансії, які вона пропонує, цілком відповідають очікуванням осіб, які вирішили розпочати трудову діяльність на території цієї держави.

Центр Віза Коломия готує весь пакет документів для виїзду до Америки. Візи бувають імміграційні (для тих, хто хоче постійно проживати в США) і неімміграційні (для тимчасового перебування на території США). Найлегші і популярні візи – неімміграційні. Неімміграційні візи бувають: візи для туристичних поїздок, візи для ділових поїздок, робочі візи, студентські візи, візи для учасників програм обміну, транзитні візи, візи для релігійних працівників, візи для домашніх працівників, візи для журналістів та працівників ЗМІ.

Робота в Америці може стати реальністю.Знайти роботу в США досить просто. Однак отримати трудову візу в цю країну і дорого і довго. Робоча віза в Америку терміном від 3-х до 8-ми місяців видається лише два рази на рік, восени і навесні. Однак «шкурка варта вичинки». По-перше, на території США робочу візу без проблем можна продовжити ще на 3 роки. А по-друге – заробітки.

Майже всі трудові мігранти прагнуть виїхати в США за цим. Адже при відсутності роботи, нестачі фінансів, забезпечити собі і сім’ї нормальне життя неможливо. А сьогодні для українців така можливість з’явилася, є робота в США. Заробивши грошей, потім можна жити нормально і в Україні, відкривши свій бізнес на батьківщині. Головне — мета і бажання, тоді успіх гарантується. Віза до Америки завдяки нашому центру в Коломиї давно перестала бути проблемою, ми успішно вирішуємо її.

Вас цікавить робота в Англії, тоді вам до нас. Оформлення пакету документів для отримання візи в Англію, працевлаштування, доставка до місця роботи – це все Центр Віза Коломия. Якщо Ви плануєте поїхати в Англію вперше і поки ще обмірковуєте переїзд на ПМЖ, наші візові консультанти завжди раді надати допомогу в оформленні віз Великобританію/Англію. Декілька слів про візи в Англію.

Є стандартні візи в Великобританію (туристичні, гостьові, бізнес і студентські) — всі вони, як правило, видаються на 6 місяців та є мульти-візи. Згідно з внутрішніми правилами Візового відділу Посольства великої Британії в Києві, візовий офіцер має право скоротити термін дії виданої візи. При цьому різниця у вартості консульського збору не повертається. Варто зазначити, що цим правом англійські візові офіцери користуються вкрай рідко! Якщо вам необхідна віза терміном більше, ніж на пів року, то Посольство Великобританії і пропонує таку можливість — можна подаватися на візу в Англію строком на 1 рік, 2 роки, 5 років 10 років). Правда, Вам необхідно надати документальні підтвердження такої необхідності та сплатити відповідний консульський збір, який, природно, більше, ніж за піврічну візу!

Якщо вас цікавить робота в Польщі, Чехії, Англії, поїздка до США, то вам до нас. Наш візовий центр в Коломиї допоможе з пошуком роботи за кордоном, надасть послуги по оформленню візи і доставить вас до місця роботи.

Відкриваємо візи до таких країн: